KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16733108
nr 1673 3108
Tord Nygren
(f. 1936), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerade, Fåglar och bockar, akvarell, yttermått inklusive ram: 20x26,37x53 cm
Tord Nygren, svensk illustratör och författare född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2025
kl 19:15:49
13/1 21:47:26